Багатогранне життя сучасного студентства

 

В Навчально-науковому інженерно-технічному інституті  ім. акад.І.С.Гулого створені всі умови для вільного розвитку особистості,  її загальної культури та творчих здібностей. Тож культурно-просвітницькі заходи, творчі вечори, спортивні змагання, благодійні акції є невід’ємною частиною багатогранного життя сучасного студентства, а очолюють цей напрямок діяльності органи самоврядування студентів інституту, наставники академічних груп.

Велика увага приділяється формуванню інтелектуальної, творчої, духовної та фізичної духовності студентів. З перших кроків, після ознайомлення з спільнотою інституту та кафедр наставники починають плідну роботу по вихованню студентів, а значну допомогу в виявлені талановитої молоді та залученні її до культурно-, спортивно-масових заходів, організації дозвілля, прискоренню адаптації першокурсників до навчального процесу надають «молодші куратори» з числа кращих студентів старших курсів.

Рада та сектори студентського самоврядування проводять активну шефську, профорієнтаційну, інформаційну, спортивно- та культурно-масову роботу, до якої залучаються активні студенти всіх курсів.

Студенти інституту приймають активну участь в культурно-просвітницьких заходах інституту та університету.

Так студенти активно залучаються до  «Дня кар’єри», «Тижня права», «Дня гідності та Свободи», літературних вечорів, «Дня відкритих дверей».

Щорічно проводяться тематичні виставки та вечори, заходи присвячені до «Дня захисника України», «Дня пам’яті та примирення», «Дня туризму», «Брейн-рингу», «Дня працівників харчової промисловості», КВК, „Містер і Міс НУХТ”, конкурсу “Української пісні”, «Дня Європи», «Дня знань», «Дня студента».

Неодноразово студенти отримували нагороди та призи в загальноуніверситетських фестивалях «День факультету», а команді КВК інституту “Mechanic Bros.” завжди вдається підняти настрій та примусити посміхнутись навіть самих похмурих глядачів.

Художнє слово і кореспондентські навички студенти «відшліфовують» у статтях на сторінках університетської газети «Промінь», а висвітлення вагомих подій в житті університету та інституту проводиться через інтернет-сайт  nniti.nuft.edu.ua

Регулярно організовуються відвідування студентами галузевих виставок “Inprodmash”, «Upakovka», «Пак Експо», «Продекспо», «ПродТехМаш», «Хлібопекарська і кондитерська індустрія», «ТехноПривід», «Elcom Ukraine», провідних харчових підприємств Києва та України.

Складової частиною виховної роботи є спортивно-масова та оздоровчо-виховна робота, спрямована на пропаганду здорового способу життя, тому спортивна діяльність інституту є цікавою та різноманітною.

З метою оздоровлення і покращення  фізичного стану студентів та викладачів інституту в університеті  функціонує спорткомплекс з спортивними і тренажерними залами, сучасний басейн, безліч спортивних секцій на будь-які смаки, забезпечено участь студентів  факультету та збірних команд в Спартакіадах НУХТ, окремого розвитку набуває спортивний рух, заснований на заняттях фізичною культурою – «StreetWorkout».

Результатом цієї роботи є встановлення Рекорду України по колективному віджиманню, призові місця в чемпіонатах по футболу, баскетболу та волейболу на «Кубок ректора НУХТ».

Не відстають наші студенти і від змагань на державному і міжнародному рівнях.

Команда інституту з міні-футболу неодноразово посідала призові місця в Кубку Єдності НУХТ з футзалу, а збірна команда з футболу університету ставала переможцем сезонів Студентської Ліги ФК «Динамо» Київ», чемпіоном Києва серед студентських команд, володарем кубку Футбольної асоціації студентів Києва, а студент нашого інституту став  кращим гравцем першості м. Києва з футзалу серед студентських команд ВНЗ.

Неодноразово наші студенти відмічались на чемпіонатах України з важкої атлетики серед студентів ВНЗ, з боксу та кубку України з кудо.

Органами студентського самоврядування, в яких сумлінно працюють кращі студенти інституту, проводиться заходи з благоустрою території та кімнат гуртожитків,  з організації суботників, проведення конкурсів на кращу академічну групу факультету і кращу кімнату в гуртожитку.

Неодноразово студенти інституту відмічалися грамотами, іменними стипендіями, подяками ректора, профспілок «Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки» та Головного управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації.