30 жовтня 2021р., в переддень професійного свята – ДНЯ ІНЖЕНЕРА-МЕХАНІКА, до Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого завітали слухачі Підготовчого відділення нашого університету. Завідувач кафедри технологічного обладнання та комп’ютерних технологій проектування професор Микола Якимчук разом з доцентом кафедри мехатроніки та пакувальної техніки Володимиром Костюком ознайомили слухачів з навчальними лабораторіями кафедр, новітнім навчальним обладнанням та технологіями 3D-проектування. Майбутнім здобувачам освіти продемонстрували роботу лабораторних стендів, ознайомили з досягненнями наукових гуртків, навели приклади програм плідної співпраці з провідними європейськими вузами.

Під час жвавої дискусії слухачі виявили зацікавленість спеціальностями ННІТІ ім. акад. І.С.Гулого.

Тож сподіваємося, що отримана інформація про освітньо-професійні програми спеціальностей “Галузеве машинобудування” та “Прикладна механіка” ННІТІ ім. акад. І.С.Гулого вплине на майбутній вибір слухачів.