Німецька компанія Festo розширює асортимент лабораторно-навчального обладнання для отримання практичних фахових компетенцій інженерними фахівцями. Нова лінійка навчального обладнання, яка прибула в Український філіал компанії, використовується для проведення наукових досліджень, практичних та лабораторних робіт з вивчення електромеханічних систем.

14.12.2022 року для здобувачів ОП «Інжиніринг харчових та біотехнологічних виробництв», на базі Українського філіалу компанії Festo, на новому обладнанні проведено практичне заняття з дисципліни «Проектування деталей машин». Комплект обладнання складається з робочої станції з частотним керуванням електродвигуна, наборів елементів зубчастих, пасових, ланцюгових передач, основних видів з’єднань, опорів підшипників, валів та осей. Особливу увагу майбутніх фахівців було зосереджено на використання сучасних інструментів монтажу та методів вимірювання якості роботи систем.

Завідувач кафедри ТОКТП Микола Якимчук вдячний компанії Festo за можливість напрацювання здобувачами практичних навичок на новітньому обладнанні та активну співпрацю.

 

Leave a Comment