З 01.11.2021 по 12.11.2021 р. відбувся освітньо-кар’єрний проєкт «Ігри заводів» 3.0 від UGEN спільно з Coca-Cola, JTI, Ovostar Union, AB InBev EFES і Jabil для студентів та випускників закладів вищої освіти України.

5 лідерів-роботодавців, 5 вебінарів від компаній,  57 зареєстрованих команд, охоплено 82 621 студентів – такі масштаби зустрічі дали можливість студентській спільноті України одержати грандіозний практичний досвід, що знадобиться їм у майбутній професійній діяльності.

Так, під лозунгом «Новий день – нова компанія та нові ідеї» для більш ніж 536 аплікантів відбулися вебінари про особливості роботи різних компаній.

З цікавістю учасники брали участь у роботі вебінару Coca-Cola HBC, що презентували тему «Coca-Cola – місце, де знають усі секрети легендарного напою», а також JTI – «Якість, що перевищує очікування», Ovostar Union –«Виробництво, що відповідає вимогам часу – нові технології та можливості», ABInBev EFES – «Знайомство з компанією AB InBev Efes», Jabil – «Управління проєктами в реаліях сучасного виробництва».

Навчально-науковий інженерно-технічний інститут ім. акад. Гулого І. С. на цьому змаганні представили три команди:

НУХТ (ННІТІ) – Олег Розумний (капітан),  Вікторія Ватилик, Володимир Валовий.  Консультант – проф. Якимчук М.В. (кафедра ТОКТП).

ХТОЯ – Софія Бойко (капітан), Олексій Смірнов, Владислав Тіхонов Андрій Литовченко, Ілля Грицай. (кафедра ТЕХТ)

E_SITE – Юлія Муравйова (капітан), Іван Д’яченко, Ростислав Ющенко. Консультант проф. Кривопляс-Володіна Л. О. (кафедра МПТ).

На учасників та їхні команди чекали:

– 5 вебінарів, на яких компанії ознайомили учасників із сучасними особливості різних етапів виробництва.

– Кейси. Після кожного вебінару команда одержувала й вирішувала завдання. Далі компанії обирали команди, які потрапляли на наступний етап.

– Фінальна презентація. Рішення роботодавців для відібраних команд.

Потім компанія обирала та нагороджувала команду-переможця.

До фіналу дійшли найкращі команди. З-поміж них були й 2 команди ННІТІ.

Переможцями проєкту у вирішенні «кейсів» серед команд ННІТІ стали:

1 місце НУХТ (ННІТІ). Кейс JTI.

3 місце команда НУХТ (ННІТІ). Кейс Coca-Сola HBC.

3 місце команда ХТОЯ. Кейс Jabil.

Щиро вітаємо наших переможців та їхніх наставників! Бажаємо натхнення, віри у свої сили, невичерпної енергії, упевненості у подальших випробуваннях!

Дякуємо за підтримку та плідну роботу викладачів-консультантів Миколу Якимчука та Людмилу Кривопляс-Володіну.