Поєднання теоретичних знань, набутих в університеті з практичним досвідом виробництва

Студенти кафедри теплоенергетики та холодильної техніки, спеціальності «Енергетичне машинобудування» відвідали підприємство з виробництва енергоефективного обладнання вентиляції та кондиціонування – завод «Вент-сервіс», який оснащений сучасним обладнанням, що дозволяє поставляти продукцію не тільки на ринки України та країн СНГ а і в країни ЄС.

Студенти познайомились з усіма етапами на виробництві: отримання замовлення, розробка комерційної пропозиції, розробка проекту (комп’ютерне моделювання елементів обладнання та установки в цілому), виготовлення елементів обладнання, збір елементів в секції та установку, тестування, відправка готового виробу замовнику.

В рамках даної екскурсії також булo проведено знайомство з структурою підприємств «Вентконтрол», що займається розробкою систем автоматизації та диспетчеризації; AEROSTAR – дистриб’ютором вентиляційного обладнання.

Крім виробничих процесів студенти мали можливість відчути і комерційну складову бізнес-процесів, що відбуваються на сучасному виробництві.

Студенти мали можливість більш глибоко усвідомити важливість свого фаху на сучасному ринку України, адже більшість холодильного обладнання та обладнання систем вентиляції та кондиціонування завозиться за кордону, однією з причин цього є недостатня кількість кваліфікованих спеціалістів у сфері холоду.

Студенти та викладач кафедри ТЕХТ, доц. Рябчук О.М. висловлюють глибоку вдячність Приндюку Максиму, Ярошенко Христині, керівництву та персоналу AEROSTAR GROUP за гарно проведену екскурсію.

Чесно кажучи викликає захоплення те, що на території України будуються підприємства не гірші за європейські, на яких працюють висококваліфіковані спеціалісти – генератори якісних інноваційних ідей.