Серед заходів, присвячених 135-й річниці Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ викладачами кафедри технологічного обладнання та комп’ютерних технологій проектування професором Валерієм Мирончуком, доцентом Романом Якобчуком та заступником директора Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С.Гулого професором Михайлом Масліковим проведена профорієнтаційна робота зі здобувачами освіти коледжу, яким надана вичерпна інформація щодо структури, спеціальностей, освітніх програм, особливостей вступу та навчання в університеті, зокрема, в ННІТІ ім. акад. І.С.Гулого.

Традиційно, левова частина випускників Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ продовжує навчання в НУХТ за узгодженою скороченою програмою навчання.