На кафедрі мехатроніки та пакувальної техніки розпочались захисти випускових робіт здобувачів освіти ступеня «Магістр».

На цю довгоочікувану подію зібралась на тільки студентська спільнота, а і представники промисловості: Деніс Пригодій (голова екзаменаційної комісії, представник фірми ТОВ “ЕВОТЕК. ІНК.”), Тетяна Воловик (KOSTAL Ukraine), Андрій Денисюк (ТОВ “МЕТАЛ ВОРК УКРАЇНА”). На захист завітав директор ННІТІ ім. акад. І.С.Гулого Сергій Блаженко.

Розпочав захист голова ЕК к.т.н. Деніс Пригодій, який привітав присутніх і побажав успішного захисту.

Тетяна Воловик коротко розповіла про діяльність фірми KOSTAL Ukraine, з якою університет заключив договір про співпрацю, а також запросила випускників на роботу.

Далі слово надали здобувачам. Так Тетяна Нікітіна доповіла про результати виконаної магістерської роботи англійською мовою. Не менш цікавими виявились і доповіді інших магістрантів, які висвітлювали питання пакувальної індустрії, мехатроніки, робототехніки тощо.

За результатами захисту випускових робіт екзаменаційна комісія виставила сім відмінних оцінок.

Вітаємо наших магістрів з успішним захистом та бажаємо знайти достойну роботу!