Викладачі кафедри мехатроніки та пакувальної техніки д.т.н., проф. Людмила КРИВОПЛЯС-ВОЛОДІНА та к.т.н., доц. Анастасія ДЕРЕНІВСЬКА з 17 по 28 січня 2022 року за підтримки програми Європейського Союзу ERASMUS+ проходили навчання в Міжнародній зимовій школі «Соціальні виміри європейських студій», яке проводи в межах імплементації проєкту кафедри Жана Монне «Соціальні та культурні аспекти Європейських Студій»(SCAES) – 620635-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR..

Викладачі пройшли курси, що розкривали соціальні виміри європейських політик, зокрема – згуртованості; соціальних моделей; інклюзивної політики ЄС в освіті; політики соціальних інновацій:

– Seminar “European Social Policy”, speaker Prof. Maryna Dielini;

– Intensive course “European Social Cohesion Policy”, speaker Prof. Marja Nesterova;

– Distance learning course “European Social Model”, speaker Prof. Diana Spulber;

– Distance learning course “EU Inclusion Policy in Education “, speaker Prof. Diana Spulber;

– Distance learning course “European Policy of Social Innovations “, speaker Prof. Marja Nesterova;

– Distance learning course “Social Dimensions of European Policies Studies», speaker Prof. Marja Nesterova.

Дякуємо спікерам за натхненні доповіді, багато нової, цікавої, корисної інформації та професійно проведений захід.

Результати участі у заході – підкріплені сертифікатами.