Викладачі кафедри мехатроніки та пакувальної техніки д.т.н., проф. Людмила КРИВОПЛЯС-ВОЛОДІНА та к.т.н., доц. Анастасія ДЕРЕНІВСЬКА в рамках проєктів Програми ЄС ЕРАЗМУС+Центр Європейського Союзу Жана Моне з Циклічної та Зеленої Економіки JM ECO (620627-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CoE) та Жан Моне Підтримка Асоціацій EUforUA (611278-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-SUPPA) прийняли участь в Міжнародній Зимовій Школі Жана Моне: Університет – Школі «ЕФЕКТИВНИЙ ЕКОМЕНЕДЖМЕНТ для ЄВРОПЕЙСЬКОГО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ», яка була проведена на базі кафедри екологічної безпеки та охорони праці Національного університету харчових технологій.

Викладачі були ознайомлені сучасними Європейськими підходами ефективного екоменеджменту, збереження та відновлення довкілля, сталого розвитку та прослухали курси визнаних експертів у галузі екоменеджменту та захисту довкілля з університетів Європейського Союзу та України, представників Програми академічних обмінів ЄС Еразмус+, представників екологічних компаній, учасників міжнародних проектів екологічного спрямування:

– Seminar “European Social Policy”, speaker Prof. Maryna Dielini;

– Intensive course “European Social Cohesion Policy”, speaker Prof. Marja Nesterova;

– Distance learning course “European Social Model”, speaker Prof. Diana Spulber;

– Distance learning course “EU Inclusion Policy in Education “, speaker Prof. Diana Spulber;

– Distance learning course “European Policy of Social Innovations “, speaker Prof. Marja Nesterova;

– Distance learning course “Social Dimensions of European Policies Studies», speaker Prof. Marja Nesterova.

Дякуємо спікерам за натхненні доповіді, багато нової, цікавої, корисної інформації та професійно проведений захід.

Результати участі у заході – підкріплені сертифікатами.