Студенти Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С.Гулого взяли активну участь в організації та проведенні Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Worldskills Ukraine 2018»

27-29 листопада в Києві на території Арт-заводу «Платформа» відбувся Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «Worldskills Ukraine 2018».   Головна мета конкурсу – це сприяння популяризації сучасних робітничих спеціальностей серед учнів професійних технічних закладів та коледжів, залучення більшої кількості молоді до навчання за цими спеціальностями. Мехатроніка – одна із нових спеціальностей, яка активно розвивається в Європі та тільки зароджується в Україні. Передбачається, що при експлуатації та обслуговуванні сучасних виробничих комплексів, які є складними технічними системами, фахівець з мехатроніки є координуючим ланцюжком між спеціалізованими технічними відділами експлуатації електричних, механічних та електронних систем. Для виконання цієї задачі фахівець з мехатроніки повинен володіти комплексом теоретичних та практичних навичок з електромеханіки, пневматики, гідравліки та комп’ютерного програмування.

Спонсором змагань з напрямку «Мехатроніка»  виступила провідна металургійна компанія «Interpipe» за технічної підтримки компанії «Festo». Для підготовки, проведення й суддівства змагань з напрямку «Мехатроніка» було запрошено призерів та переможців олімпіади «Мехатроніка в машинобудуванні», студентів Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С.Гулого Десюка Володимира, Глущенка Івана, Ткачука Андрія та професора кафедри мехатроніки та пакувальної техніки Миколу Якимчука. Протягом шести днів, перед початком змагань, студенти нашого університету проводили майстер-класи в навчальних центрах заводу «Interpipe» в місті Дніпро та  компанії «Festo» в місті  Києві. Майстер-класи відвідали  учні з шістнадцяти професійних технічних закладів та коледжів України, які в подальшому і прийняли участь у змаганнях.

Під час проведення конкурсу команда організаторів від НУХТа надавала учасникам допомогу стосовно роботи стендів, а також приймала активну учать в роботі журі.

Окрасою конкурсу «Worldskills Ukraine 2018» з напрямку «Мехатроніка» став майстер-клас наших студентів з практичного розв’язання завдань олімпіади, які вирішуються на європейських та світових змаганнях Worldskills. Активну участь в підготовці команди  по проведенню майстер-класів приймав технічний експерт  «Worldskills Norway» Hans Rinde. Команда університету щиро дякує Hans Rinde за допомогу в організації та навчанні студентів у відповідності до європейських вимог проведення змагань з напрямку «Мехатроніка».В черговий раз студенти Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С.Гулого НУХТ продемонстрували високий рівень підготовки та підтвердили лідируючі позиції університету з напрямку «Мехатроніка».

Вітаємо професора Миколу Якимчука та студентів Десюка Володимира, Глущенка Івана, Ткачука Андрія із вдалим проведенням олімпіади «Worldskills Ukraine 2018» та бажаємо подальших творчих здобутків.