Всеукраїнська науково-практична конференція:

«Енергоефективність: наука, технології, застосування»

Телефон: (068) 372-37-99
Cайт: http://ipf.npu.edu.ua/cuens-ipf/konferentsii-olimpiady/1720-…

Шановні науковці, молоді учені, аспіранти, здобувачі, студенти !

Запрошуємо Вас до участі у III Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції: «Енергоефективність: наука, технології, застосування», яка відбудеться 28 листопада 2018 року на базі Інженерно-педагогічного факультетуНаціонального педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Основні напрями роботи конференції:

• міжнародний досвід науково-технологічних досліджень та результати впровадження енергоефективних технологій;

• державні програми енергомодернізації та особливості її реалізації в Україні;

• енергоаудит промислових та житлових приміщень, заходи з енерго-модернізації;

• енергобезпека та антикризова діяльність підприємств, установ і при-ватних господарств;

• відновлювальні (альтернативні) джерела енергопостачання;

• екологічна складова використання відновлювальних джерел енергії;

• просвітницька діяльність у навчальних закладах з проблем енергоефективності.

Для участі у конференції необхідно до 27 листопада 2018 р. (включно) на електронну адресу science_ppmd@npu.edu.ua надіслати текст тез доповіді та заповнити форму учасника конференції.

Реквізити для оплати участі в конференції будуть надіслані після підтвердження про прийняття матеріалів до друку.

Більш детальна інформація знаходиться у прикріпленому файлі.

Будемо вдячні за співпрацю і розповсюдження інформаційного листа серед колег і однодумців!