У Мелітополі на базі Таврійського державного агротехнологічного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Обладнання переробних і харчових виробництв», на якому НУХТ переможно представили студенти кафедри технологічного обладнання та комп’ютерних технологій проектування та кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого.

Наші студенти справили надзвичайно приємне враження своїм високим рівнем теоретичних знань і практичних навичок. Конкурсна галузева комісія оцінила їх наступним чином:

Олександр Бусигін – Диплом І-го ступеня за перемогу у конкурсі магістерських робіт

Олег Стахів –  Диплом ІI-го ступеня за перемогу у ІІ етапі олімпіади

Іванна Біла – Грамота за креативність у вирішенні творчих завдань

Сергій Марисин – Грамота за новаторський підхід до наукових досліджень

Михайло Косован – Грамота за творчий підхід до вирішення проблем удосконалення обладнання

Богдан Стрілець – Грамота за високий рівень теоретичної підготовки

Василь Туряниця – Грамота за краще висвітлення питань конструкції та принципу дії обладнання

Вітаємо і бажаємо подальших творчих успіхів та професійного зростання!