28 та 29 квітня 2021 р. на базі Вінницького національного технічного університету відбулася підсумкова науково-практична відеоконференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Прикладна механіка (Механотроніка)».

У ІІ тур конкурсу вийшли 22 найталановитіших студенти-мехатроніки з 17 технічних закладів вищої освіти України. І серед них здобувач вищої освіти четвертого курсу Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С.Гулого НУХТ Дмитро Данюк. Він представив наукове дослідження «Мехатронний модуль захоплювального пристрою на засадах біоніки для виконання операцій групового пакування», виконане під керівництвом професора кафедри мехатроніки та пакувальної техніки Миколи Якимчука.

Після закінчення роботи конференції 15 членів Галузевої конкурсної комісії упродовж двох годин вирішували долю учасників. За їх рішенням наш студент виборов перше місце і отримав Диплом першого ступеня.

Спонсором Конкурсу виступила одна з провідних компаній Європи – ДП «FESTO». Начальник відділу дидактики компанії Євген Риженко привітав учасників Конкурсу та наголосив на необхідності проведення подібних заходів. Нагадаємо, що компанія «FESTO» завжди активно підтримує заклади освіти, студентські конкурси та олімпіади.

Вітаємо Дмитра та його наукового керівника, професора Миколу Якимчука з високою експертною оцінкою результатів їх співпраці! Бажаємо нових наукових здобутків!