20 травня 2021 р. відбувся захід з компанією ПрАТ ДТЕК Київські електромережі  з приводу дуальної освіти для студентів 2, 3, 4 курсу, спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». На заході були присутні завідувач кафедри електропостачання та енергоменеджменту Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С.Гулого професор, доктор технічних наук Балюта Сергій Миколайович, доцент, кандидат технічних наук Куєвда Юлія Валеріїївна та асистент Зінькевич Петро Олексійович.

Зустріч відбувалася у форматі zoom-конференції, за участю представників ДТЕК – головного фахівця центру професійного навчання ПрАТ ДТЕК Київські електромережі Тростянець Тетяни та фахівеця центру професійного навчання Калашніков Володимира. Студентам представники ДТЕК розповіли про переваги здобуття дуальної освіти в ПрАТ ДТЕК Київські електромережі. Спочатку був показаний відеофільм, де студент одного ВНЗ розповів про переваги навчання. Наступним етапом зустрічі було продемонстровано презентацію, в якій було наступне: діяльність компанії ДТЕК, структура підрозділів, відкриті вакансії для студентів, зарплатню, соціальний пакет, кар’єрний ріст та інше.

В 2021/22 році 5-6 студентів нашого навчального закладу зможуть поєднувати заняття з роботою на київському підприємстві. За свою працю студенти отримуватимуть зарплатню та медстраховку, а по завершенню навчання — за бажанням продовжать працювати за спеціальністю. Головна перевага дуального навчання в тому, що воно передбачає 70% практики на підприємстві та 30% теорії в навчальному закладі. Після закінчення навчання студенти повністю адаптовані до умов виробництва, мають відповідну кваліфікацію та досвід.

Зустріч відбулася у дружній атмосфері, представники ДТЕК дали ґрунтовні відповіді на запитання, що виникли у студентів.

Колектив кафедри висловлює подяку Тростянець Тетяні та Калашнікову Володимиру за сприяння проведенню даного заходу