18 травня в м. Ірпінь розпочала роботу щорічна науково-технічна конференція «Практичні аспекти цукробурякового виробництва. Сезон 2020/21рр»». Доброю традицією для цукровиків України стало збиратися для обміну досвідом та налагодження нових партнерських зав’язків.

До роботи конференції долучилися понад 100 фахівців, науковців, які працюють в цукровій галузі, керівників і технічних керівників, головних спеціалістів 17 цукрових заводів України та компаній, що працюють у цукровій галузі, а також представники цукрових галузей Білорусії, Чехії, Польщі, Німеччини.

Викладачами кафедри технологічного обладнання та комп’ютерних технологій проектування Валентином Олішевским та  Євгеном Бабком представлена доповідь «Розробка та впровадження реагенту на основі алюмінію для підвищення ефективності сокодобування та сокоочищення в цукровому виробництві». В доповіді представлено практичне застосування традиційних хімічних реагентів та наночастинок алюмінію, які розроблені та одержані нашими фахівцями спільно з фахівцями НУБІП (під керівництвом проф., д.т.н. Лопатька К.Г.) та Інституту продовольчих ресурсів НААН України (під керівництвом проф., д.т.н. Хомічака Л.М.).

Доповідь викликала значне зацікавлення в учасників конференції, жваве обговорення та дискусію і пропозиції для подальшої плідної співпраці.