З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найбільшим і найрадіснішим для дітвори є свято Миколая. День Святого Миколая – це один з найулюбленіших свят дітей та чудова нагода відповісти добром на добро. Відбулося воно і в Прилуцькій спеціалізованої школі-інтернаті І-ІІ ступенів для особливих дітей.

18 грудня студенти та колектив Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С.Гулого спільно з Благодійним фондом «Від мрії до реальності», традиційно долучилися до привітань малечі школи-інтернату

Більше ста вихованців дитячого будинку з нетерпінням очікували на свято та подарунки від Святого Миколая і казкових новорічних героїв.

Студенти ННІТІ Бартова Дарина, Сизонюк Владислав, Совгира Ігор допомогли діткам зануритися у казковий світ дивовижних новорічних подій.

Новорічна ялинка та святкова вистава подарували море емоцій та гарного настрою, а кожна дитина на святі відчувала себе героєм чарівної казки.

Наприкінці, з щирими словами вдячності, обіймами і гарним настроєм, керівництво та вихованці дитячого будинку запросили наших волонтерів частіше приїжджати до них в гості.

Дякуємо викладачам Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С.Гулого, профспілковій організації, голові благодійного фонду «Від мрії до реальності» Ставнічук Анастасії та всім, хто збирав кошти, речі, подарунки і допоміг організувати свято для дітей-інвалідів.