Студентка кафедри теплоенергетики та холодильної техніки Софія Бойко 7-8 червня 2022 прийняла участь у саміті «Perspektywy Women in Tech Summit».

Саміт налічує більше 10 тисяч відвідувачів офлайн та онлайн, більше ніж зі 100 країн світу. На ньому Софія мала змогу долучитися до інших представниць з України, показати, що і ми також йдемо далі, та розвиваємось у сфері STEM.

Було представлено десятки компаній, з якими можна було познайомитись та у подальшому очікувати на співпрацю, а також мали змогу прослухати безліч цікавих наукових виступів від представників різних країн та різних сфер науки та техніки.

Саміт дав змогу переконатись ще раз, що професії сфери STEM та IT дуже і дуже необхідні, а стать професіонала ролі не грає, тому віримо, що дівчат у технологіях стане ще більше. Софії було цікаво познайомитись з представниками всесвітньовідомих компаній, поговорити з ними про можливі стажування та працевлаштування.

«Perspektywy Women in Tech Summit» став класним першим досвідом участі наших здобувачів у таких масштабних подіях, і сподіваємось їх буде ще більше і в Україні, після нашої Перемоги.