Сьогодні, 01.12.21р., доцент кафедри ТЕХТ Пилипенко Олексій Юрійович за люб’язного запрошення Ганжі Олександри Георгіївни прийняв участь у захисті курсових проєктів здобувачів Дніпровського державного коледжу будівельно-монтажних технологій та архітектури зі спеціальності «Енергетичне машинобудування» з дисципліни «Холодильно-компресорні машини та установки».

Пилипенко О.Ю. прийняв активну участь у обговоренні робіт і був приємно вражений рівнем підготовки здобувачів Дніпровського державного коледжу будівельно-монтажних технологій та архітектури.

По завершенню захисту доц. Пилипенко О.Ю. висловив вдячність викладацькому складу Дніпровського державного коледжу будівельно-монтажних технологій та архітектури за надану можливість долучитися до захисту курсових проектів, побажав професійного зростання здобувачам та запросив їх до подальшого навчання у Національному університеті харчових технологій за спеціальністю 142 «Енергетичне машинобудування» освітньо-професійною програмою «Холодильні техніка та технології».