Історія цього знаного напою починається з чоловіка на ймення Якоб Швеп, котрий винайшов промисловий спосіб виробництва газованої води.

Базою для його відкриття послугували праці Джозефа Прістлі– багатогранного британського священика, що знав дев’ять іноземних мов, включно із латиною та халдейською, відкрив фотосинтез, кисень, отримав в чистому вигляді окис вуглецю. Був почесним членом  Паризької та Петербурзької Академії наук, а також Лондонського королівського товариства з розвитку знань по природу. Його роботи співпадають у часі із не менш знаними роботами Лавуазьє, Кавендиша, Шеєле.

Тож у 1783 році у Женеві Якоб Швеп заснував компанію «Швепс» для продажу мінеральної води. Газована вода одностайно визнавалася тогочасними лікарями як засіб для лікування шлунку – однак саме як засіб для лікування. Тому перші пляшки газованої води заповнювали не полиці магазинів, а поважно розміщувались в аптеках. У 1792 році компанія переїхала до Лондону.   У 1836 році королева Вікторія, палка шанувальниця «Швепс», призначила компанію офіційним постачальником королівської родини. З легкої руки Її Величності ліки стали  напоєм. Популярність швидко зростала, і у 1851 році «Швепс» став чільним напоєм  Всесвітньої Виставки у Лондоні. Задля цієї знаменної події у Гайд-Парку був збудований спеціальний павільйон, названий Кришталевим палацом, 33 метри заввишки та  розрахований на чотирнадцять тисяч відвідувачів. Саме там і було продано перший мільйон пляшок «Швепс». Успіх було підтверджено.

Подальша переможна хода освіжаючого напою несподівано перетнулася із історією британських завоювань в Індії.  Клімат, і без того тяжкий для європейця, ускладнювався наявністю різноманітних інфекцій. Постійні спалахи малярії зробили додавання до води хініну (засобу проти лихоманки) звичним ритуалом як у військових, так і в цивільних. Компанія швидко оцінила перспективи цього величезного ринку. Так з’явилася на світ знаменита Indian Tonic Water, до складу якої і досі входить хінін, у чому може переконатися кожен, лишень як слід роздивившись написи на пляшці. Так нагальна потреба створила неповторний смак.

Попереду було ще безліч подій – Золота медаль Паризької виставки, лихоліття  Другої Світової, що ледь не згубило компанію, та тріумфальне повернення на ринок. Однак саме дев’ятнадцяте століття та історія Британської імперії подарували нам «Швепс» таким, який він є.