АТ «Молочний альянс» продовжує практику тісної співпраці з фахівцями Національного університету харчових технологій. Так, за ініціативи викладачів кафедри технологічного обладнання та комп’ютерних технологій проектування професора Валентина Ольшевського, доцентів Євгена Бабка та Віталія Пономаренка 24 січня 2022 року ректор університету, професор Олександр Шевченко та директор ТОВ «Пирятинський сирзавод» Володимир Бартошак підписали Договір про співробітництво з метою розширення та поглиблення спільної наукової, освітньої та практичної діяльності.

Таке співробітництво надзвичайно корисне для студентів і викладачів університету. Воно дає можливість здобувачам освіти у сфері галузевого машинобудування отримання якісної практичної підготовки на базі підприємства та набуття необхідних навичок для проведення наукових досліджень з розробки ресурсо- та енергозаощаджуючих технологій і обладнання.