Сьогодні 11.12.2020 р. доц. каф. ТЕХТ ННІТІ ім. акад. І.С. Гулого Пилипенко Олексій Юрійович прийняв участь у шостому зібранні Всеукраїнського об’єднання «Мережа енергоефективних хлібопекарів» з темою доповіді «Промисловий холод».

У доповіді нашого колеги розглядалися питання: абсорбційні холодильні машини, холодильні системи що працюють на СО2, оптимізація компонентів холодильного циклу, оптимізація холодильної мережі/споживачів, огляд енергоефективних систем охолодження для промисловості, способи утилізації тепла від конденсаторів холодильних машин та можливості його використання, теоретичні основи кондиціювання повітря, приклад техніко-економічного розрахунку окупності заміни старого холодильного обладнання на нове енергозберігаюче.

Це зібрання проходило в рамках програми з підвищення енергоефективності пекарень за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Держенергоефективності, GIZ, фонду співпраці з Німеччиною та Всеукраїнської асоціації пекарів.

Робота зібрання була дуже цікавою та продуктивною. Дякуємо організаторам за чудову можливість поспілкуватися з представниками промисловості.