Спільними зусиллями викладачів кафедри Теплоенергетики та холодильної техніки Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого Національного університету харчових технологій та ВГО «Спілка холодильщиків України» була організована поїздка на одну з найважливіших подій у світі штучного холоду, кондиціювання повітря та теплових насосів виставку CHILLVENTA 2018 яка проходила з 16-го по 18-те жовтня 2018 року у місті Нюрнберг ФРН. В поїздці прийняли участь більше ніж 80 представників, як профільних, так і суміжних підприємств з усіх областей України.

Викладачі кафедри ТЕХТ доценти Возний В.Ф., Пилипенко О.Ю., Рябчук О.М., Самійленко С.М. та асистент Грищенко Р.В. не тільки ознайомились з останніми досягненнями в світі штучного холоду, кондиціювання повітря та теплових насосів, але й налагодили ділові зв’язки з українськими представниками фірм виробників холодильного обладнання та поспілкувалися з випускниками кафедри ТЕХТ які приймали безпосередню участь у виставці.