Подяка професору кафедри мехатроніки і пакувальної техніки Миколі Якимчуку від т.в.о міністра освіти за організацію та проведення змагань WorldSkills Ukraine 2020 в компетенції «Мехатроніка»

 

23 жовтня 2020 року в залі засідань колегії МОН України відбулося засідання оргкомітету WorldSkills Ukraine під головуванням заступника міністра освіти і науки Ігоря Гарбарука, де були підведенні підсумки національних змагань 2020 року.

Цьогоріч національні змагання WorldSkills Ukraine відбувалися в екстремальних умовах – через пандемію COVID-19 фінал був перенесений на кілька місяців, а кількість компетенцій скорочена майже вдвічі.

«Попри складну ситуацію, спричинену поширенням коронавірусної хвороби в Україні та світі, нам вдалося провести конкурс у безпечних, комфортних умовах. Безперечно, таким результатом завдячуємо підтримці Федерації роботодавців і представників бізнесу, які вболівають за WorldSkills Ukraine і конкретними справами вкладають у розвиток профосвіти. Зі свого боку можу засвідчити, що проведення цього масштабного заходу і надалі залишатиметься пріоритетом для Міністерства. Адже українська економіка як ніколи потребує робочих рук і професійна освіта здатна відповісти на цей виклик», – підкреслив Ігор Гарбарук.

Оргкомітетом конкурсу був високо оцінений професійний внесок в організацію та проведення змагань у компетенції «Мехатроніка» здобувачів освіти нашого університету, членів гуртка «Мехатроніка» Анни Харкевич, Марії Аліпатової, Дмитра Данюка та професора кафедри мехатроніки і пакувальної техніки Миколи Якимчука, який  отримав подяку від т.в.о. міністра освіти і науки Сергія Шкарлета за активну участь в організації та проведенні конкурсу.

Вітаємо членів гуртка «Мехатроніка» Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого та його керівника, професора Миколу Якимчука із високою оцінкою організації та проведення змагань WorldSkills Ukraine 2020 в компетенції «Мехатроніка» та зичимо нових здобутків і перемог!