Дуже приємно, що наші випускники не забувають рідну кафедру (ТЕХТ) і приймають участь в підготовці фахівців з спеціальності 142 «Енергетичне машинобудування» спеціалізації «Холодильна техніка та технології».

Так, вчора (09.12.19 р.), випускник 2009 року Наришков Євгеній Петрович, директор компаній «Промтехгруп» та СЦ «Компресор» зустрівся з студентами 4-го курсу. На зустрічі запропоновано провести змагання курсових проектів з дисципліни «Холодильні машини» з грошовим преміюванням переможців та можливістю їх подальшого працевлаштування. Для проведення такого змагання викладачі кафедри ТЕХТ доц. Форсюк та доц. Пилипенко О.Ю. попередньо узгодили з Наришковим Є.П. відповідне технічне завдання.

Додаткову зацікавленість у студентів викликав і той факт, що розроблені нами курсові проекти можуть бути реалізовані на реальних підприємствах.