Сьогодні на кафедрі ТЕХТ НУХТ відбувся приурочений до дня Енергетика круглий стіл «Перспективи та сучасний стан підготовки фахівців-енергетиків».

Захід відвідали представники фірм що працюють в сфері теплоенергетики, холодопостачання та кондиціювання повітря. Нажаль багато бажаючих не змогли приєднатися до спілкування.

В рамках зустрічі та підписаного між ТОВ «Данфосс Україна» та Національним Університетом Харчових Технологій договору про співробітництво в сфері навчання, Прокопенко Микола передав кафедрі ТЕХТ 2 навчальних стенди та ряд лінійних компонентів холодильних систем.

Під час зустрічі обговорювалися такі нагальні питані як: освіта інженера-енергетика, перспективи та виклики системи; розвиток зв’язків кафедри ТЕХТ з промисловістю; популяризація спеціальностей «Теплоенергетики», «Холодильні техніка та технології», «Енергетичний менеджмент».

Дякуємо всім учасникам за тепле і плідне спілкування. Дуже раді були ВСІХ бачити!!!