На кафедрі мехатроніки та пакувальної техніки уже багато років працює студентський науково-дослідний гурток «Мехатроніка та робототехніка» під керівництвом професора Миколи Якимчука. Всі бажаючі  студенти Навчально наукового інженерно-технічного інституту ім. академіка І.С. Гулого можуть підвищити тут свій професійний рівень та практичні вміння. В кінці року гурток відкрив ще один напрямок своєї діяльності – роботизовані платформи.

Для залучення студентів перших курсів ННІТІ у світ мехатроніки та робототехніки,  17 грудня в науково-дослідному гуртку «Мехатроніка та робототехніка» пройшов Перший чемпіонат по футболу роботизованими платформами.  Участь в змаганнях могли взяти всі бажаючі студенти першого курсу ННІТІ. Для цього треба було створити футбольну команду з двох чоловік, вигадати її назву та за регіструватися на сайті.

 Правила змагань, регістрацію учасників та судівство матчів реалізували кращі магістри ННІТІ Глущенко  Іван та Філозоф Даніїл.

На відкриття першого чемпіонату по футболу роботизованими платформами завітали директор ННІТІ Сергій Блаженко, завідувач кафедри мехатроніки та пакувальної техніки Анатолій Соколенко та викладачі кафедри Констянтин Васильківський та Світлана Мироненко.

Слід зазначити, що футбол роботизованими платформами видовище яскраве та захоплююче. Матч між двома командами складався з двох таймів по п’ять хвилин кожний. За умови рівного рахунку в кінці матчу проводилися пенальті. Всі учасники та гості щиро раділи забитим голам та хвилювалися за нереалізовані пенальті.

За підсумками чемпіонату по футболу роботизованими платформами серед студентів першого курсу ННІТІ всі учасники отримали цінні подарунки а переможцями стали команда «Bluetooth» в складі Ясичева Владислава та Бутик Тараса.

Вітаємо студентів команди «Bluetooth» з першим місцем та зичимо подальших  перемог.