Професор Кривопляс-Володіна Людмила та доцент Деренівська Анастасія за результатами іспиту FCE (First Certificate in English) від Cambridge English Assessment, проведеного в Центрі іноземних мов Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, склали іспити та отримали сертифікати, що підтверджують рівень володіння англійською мовою рівня Upper-Intermediate (В2).

В Науково-навчальному інженерно-технічному інституті ім. акад. І.С.Гулого на кафедрі мехатроніки та пакувальної техніки це перші сертифікати такого рівня.

FCE передбачає контроль основних мовних компетенцій: читання, письма, аудіювання та мовлення на рівні незалежного користувача. Тестова частина іспиту (Reading and Use of English, Writing, Listening) проходила в спеціальному класі університетського відділу інформаційно-аналітичного забезпечення. Навички усного мовлення перевіряла окрема група екзаменаторів, які спілкувалися з кандидатами у парах.

Щиро вітаємо викладачів кафедри мехатроніки та пакувальної техніки з успішним складанням іспиту з іноземної мови та бажаємо творчого натхнення та подальших успіхів у науковій діяльності, а також отримати вчене звання професора та доцента!