30 листопада 2019р. відбувся осінній День відкритих дверей НУХТ. До університету, крім старшокласників, прибули понад 450 студентів старших курсів коледжів і технікумів із усієї України. Кафедри ТОКТП та МАХФВ ННІТІ ім. академіка І.С.Гулого НУХТ ознайомили їх з освітніми програмами підготовки бакалаврів та магістрів, з матеріальною базою кафедр, новітніми технологіями навчання. Особливу зацікавленість викликали майстер-класи: «Сучасні технології виготовлення виробів за допомогою лазерного верстата», «Багатофункціональні системи 3D моделювання», «Комп’ютерне моделювання природніх та штучних процесів», які підготували та презентували проф. Валерій Мирончук, доценти Юрій Бойко, Дмитро Люлька, Ігор Литовченко, Іван Миколів, Роман Якобчук, асистент Олена Бабанова.

Запрошуємо випускників шкіл, технікумів і коледжів до навчання в ННІТІ ім. академіка І.С.Гулого Національного університету харчових технологій!