Уже декілька років поспіль спільно з благодійним фондом «Від мрії до реальності» та ВГ «Техінсервіс» благодійний сектор Ради студентського самоврядування  Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І. С. Гулого Національного університету харчових технологій проводить волонтерську та благодійну діяльність для соціальної адаптації дітей із порушеннями розвитку.

У цьому році наші волонтери також активно долучилися до проведення і організації новорічних свят та святкового заходу до Дня Святого Миколая. Так, 16-го грудня в Броварському центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю пройшов «Перший новорічний бал». Озброївшись щирими усмішками, теплими обіймами, чарівними паличками, сюди завітали й наші волонтери, щоб  подарувати вихованцям закладу святковий настрій. Для дітей, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності, студенти стали диво-героями неймовірної різдвяної казки.

22 грудня здобувачі долучилися до привітань малечі зі святом Святого Миколая Прилуцької спеціальної школи Чернігівської обласної ради, де навчається 100 дітей, з-поміж яких багато вихованців мають інвалідність, а також ті, хто не має батьків. Дітям, які, як ніхто потребують уваги та піклування, студенти благодійного сектору подарували  святкову атмосферу й віру в дива. Новорічна ялинка, Святий Миколай, казкові персонажі, веселощі, запах мандаринок – усе це дало змогу відчути атмосферу затишку новорічних свят. Справжньою родзинкою заходу став танцювальний батл, який дав змогу визначити переможців заходу – зірку та янгола.

Щиро дякуємо за фінансову підтримку компанії ВГ «Техінсервіс» та можливість закупити вкрай необхідні речі, фонду «Від мрії до реальності»,  благодійному сектору Ради студентського самоврядування  Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І. С. Гулого, усім небайдужим, хто долучився до збору коштів, речей, адже спільними зусиллями ми подарували дітям з обмеженими можливостями, дітям, позбавлених батьківського піклування справжнє різдвяне диво, віру в людей, у добро, адже новорічні свята – це чарівна зимова казка для всіх, а особливо для дітей!