Виставкова компанія «АККО Інтернешнл» в своїй діяльності активно співпрацює з профільними закладами вищої освіти та науковими установами при підготовці до проведення Всеукраїнського тижня харчових технологій ‘2019.

Сьогодні  наукова спільнота нашої країни відзначає славний 100-річний ювілей заснування Національної академії наук України. Тому  дуже символічним є те, що в цей день у рамках підготовки до 20-ої ювілейної міжнародної виставки «UPAKOVKA ‘2019» проведено робочу зустріч керівництва компанії з завідувачем кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв Національного університету харчових технологій, доктором технічних наук, професором Олександром Гаввою, який  вже сім років поспіль в рамках цього форуму успішно проводить міжнародну спеціалізовану науково-практичну конференцію «Ресурсо- та енергоощадні технології виробництва і пакування харчової продукції – основні засади її конкурентоздатності».

Слід зазначити, що дякуючи зусиллям Олександра Миколайовича за матеріалами зазначеної конференції  щороку видаються українською і англійською мовою збірники доповідей провідних галузевих науковців.

В ході робочої зустрічі сторони обговорили широке коло питань стосовно більш широкого залучення до участі у цьому заході провідних іноземних науковців та спеціалістів пакувальної  індустрії, а також досягнуто домовленості щодо поглиблення співпраці на взаємовигідній основі.