Студенти Національного університету харчових технологій стали переможцями Хакатона агроінновацій Student Agritech Challenge, організованого для студентів агро- і технічних спеціальностей агрохолдингом МХП спільно з Radar Tech і AgroHub.

30-годинний хакатон (марафон) Student Agritech Challenge відбувся 12-13 травня і зібрав близько 150 учасників , які об’єдналися в 23 команди  з різних міст України: Львова, Вінниці, Одеси, Дніпра та Києва для того, щоб за 30 годин розробити рішення реальних кейсів.

Головна мета хакатону полягала в стимулюванні креативної молоді вирішувати завдання та виклики аграрного сектору. В цьому допомагали запрошені спеціалісти, спікери, ментори з ПАТ «Миронівський хлібопродукт», які виступили головним ініціатором та організатором челенджу.

Збірну команду Національного університету харчових технологій представили студенти  Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. Гулого І.С. – Глущенко Іван та Десюк Володимир,  Навчально-наукового інституту харчових технологій – Христина Наливайко, факультету автоматизації і комп’ютерних систем – Олексій Дібров та Євген Бондаренко, за технічної підтримки професора кафедри мехатроніки та пакувальної техніки Якимчука Миколи.

Команди шукали інноваційні ідеї по оптимізації і автоматизації виробництва на основі кейсів МХП, представлених менторами агрохолдингу.

Під час хакатону у студентів була можливість вирішити реальний кейс від компанії, отримати консультації провідних експертів МХП, можливість попрацювати в одній команді з молодими спеціалістами провідного агрохолдингу Східної Європи.

Наша команда-переможець, за умовами конкурсу, отримує головний приз – поїздку в один з інноваційних технологічних парків Ізраїлю. Крім того, кращі учасники Хакатона будуть працевлаштовані в агрохолдингу МХП поза конкурсом.

Вітаємо наших студентів з перемогою та бажаємо подальших здобутків  в майбутньому!