6 – 8 жовтня за підтримки Міністерства освіти і науки України в місті Дніпро на території університету «Дніпровська політехніка» був проведений другий національний фінал Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine 2020».  Спонсором змагань в компетенції «Мехатроніка»  виступила провідна металургійна компанія «Interpipe» за технічної підтримки компанії «Festo».

За результатами національного фіналу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності в компетенції «Мехатроніка» команда НУХТ посіла перше місце. Через пандемію COVID-19, цього року оголошення  результатів змагань відбувся дистанційно.

5 листопада на кафедрі мехатроніки та пакувальної техніки за участю керівника відділу навчання компанії «Festo» Риженка Євгена відбулося нагородження команди переможців.  Золоті медалі  та цінні подарунки отримали студенти команди-  Глущенко lван та  Фiлозоф Данiїл.

Подяками за  підготовку та проведення змагань національного фіналу з компетенції «Мехатроніка» були відзначенні:  професор кафедри мехатроніки і пакувальної техніки Микола Якимчук, технічний експерт  «WorldSkills Norway» Ганс Рінде, студенти гуртка «Мехатроніка» ННІТІ  Харкевич Анна, Аліпатова Марія та Данюк Дмитро.

З привітальними словами на вручені виступили заступник директора з навчально-виховної роботи ННІТІ ім. акад. І.С. Гулого Юрій Вересоцький та завідувач кафедри мехатроніки і пакувальної техніки професор Анатолій Соколенко.

Вітаємо студентів гуртка «Мехатроніка» НІТТІ із високими здобутками в конкурсі  WorldSkills Ukraine 2020 та зичимо нових перемог.