Днями відбулася знакова подія у світі харчової науки, техніки і технології – у Міжнародному виставковому центрі відбулися виставки “INPRODMASH» і «UPAKOVKA».

Провідні світові виробники обладнання і технологій представили свої інноваційні розробки, які у найближчому майбутньому визначатимуть харчову промисловість України і світу.

Одним із активних організаторів і учасників виставки був Навчально-науковий інженерно-технічний інститут ім. акад.. І.С. Гулого. Фахівці інституту представили можливості нашого університету і освітні програми, за якими нині ведеться підготовка фахівців для харчової та фармацевтичної галузей промисловості, а також передові наукові розробки та навчальні матеріали.

Учасники виставки приділили значну увагу нашим студентам і продемонстрували в дії сучасне технологічне обладнання, розповіли про можливості працевлаштування і кар’єри.

Для науковців, викладачів і студентів інституту – це чудова можливість підтримувати високий рівень кваліфікації та впроваджувати у навчальний процес найсучасніші розробки у галузі харчової інженерії та пакування.