Минулого тижня Національний університет харчових технологій підписав меморандум про співпрацю з ГС «Холодильна асоціація України».

І от 30.07.2021 р. на черговому зібранні Асоціації в урочистій обстановці представник НУХТ, доцент кафедри теплоенергетики та холодильної техніки ННІТІ ім. акад. І.С. Гулого Пилипенко Олексій Юрійович, отримав Свідоцтво про асоційоване членство НУХТ в ГС «ХАУ».

Підчас вітального слова Пилипенка О.Ю. були підняті питання про співпрацю з Асоціацією та її членами у сферах: покращення освітньо-професійної програми «Холодильні техніка та технології» спеціальності 142 «Енергетичне машинобудування», дуальної освіти працівників фірм-членів ГС «ХАУ», сертифікатних курсів що викладаються кафедрою ТЕХТ, практичної підготовки здобувачів кафедри ТЕХТ, проведення конкурсу професійної майстерності. Всі зазначені питання зустріли жвавий інтерес з боку присутніх.

Дякуємо ГС «ХАУ» та її голові Анашкіну С.В. за теплий прийом та майбутню плідну співпрацю!!!