Не зважаючи на стрімке збільшення захворюваності на Короно вірус та дякуючи відсутності карантинних обмежень «червоної зони», гарант бакалаврської освітньої програми «Холодильні техніка та технології» спеціальності 142 «Енергетичне машинобудування», заступник завідувача кафедри теплоенергетики та холодильної техніки ННІТІ ім. акад. І.С.Гулого доцент Пилипенко О.Ю. 28 січня 2022 року відвідав ВСП «Київський фаховий коледж ресторанного господарства НУХТ» та мав можливість поспілкуватися зі здобувачами випускового курсу спеціальності 142 «Енергетичне машинобудування».

Пилипенко О.Ю. запросив випускників коледжу до вступу та подальшого навчання за освітньою програмою «Холодильні техніка та технології» у Національному Університеті Харчових Технологій. Розказав про переваги та перспективи навчання за вказаною освітньою програмою.

Презентація освітньої програми, кафедри та університету викликала жвавий інтерес у здобувачів. Олексій Юрійович із задоволенням відповідав на запитання та запросив хлопців приєднатися до «Дня відкритих дверей» інституту.

Leave a Comment