Викладачі і здобувачі освіти Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого взяли активну участь у 20-й науковій конференції для молодих вчених «Новітні технології пакування». Організатори заходу – Клуб пакувальників України, Київський міжнародний контрактовий ярмарок, Національний університет харчових технологій, Міністерство освіти і науки України, а партнерами цього року були компанії  «DOW» і «Coca-Cola Beverages Ukraine».

Через карантинні обмеження конференція відбувалася в дистанційному режимі, проте це не завадило її учасникам обговорити актуальні питання, уважно вислухати доповіді наукової молоді, поділитися своїми напрацювання відомим дослідникам і виробничникам. До роботи конференції долучилися понад 70 учасників із України, Румунії, Білорусі, Молдови, Киргизстану.

Відкрили урочисте засідання науковців директор Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого, к.т.н. Сергій Блаженко, ознайомивши присутніх із історією підготовки фахівців з пакувальної індустрії та окресливши перспективи цієї спеціальності, і директорка Інформаційно-аналітичного центру «Упаковка», президентка Клубу пакувальників, к.т.н. Вероніка Халайджі, розповівши про підтримку спеціальних галузевих проєктів в Україні, вирішення задач бізнес-напрямку, пов’язаних зі сучасними пакувальними стратегіями, забезпечення підприємств і фахівців у галузі пакувальної індустрії інформацією про інноваційні пакувальні продукти та технології.

Модератори, викладачі НУХТ – професор Олександр Гавва, доценти Людмила Кривопляс-Володіна і Віталій Рачок забезпечили комфортну роботу конференції, насичену і плідну дискусію.

Присутніх надзвичайно зацікавили доповіді науковців НУХТ – «Дослідження мехатронного модуля забезпечення рівня рідкої харчової продукції у витратному резервуарі в процесі її дозування», «Позиціонування робочих органів функціональних модулів із пневматичним сервоприводом у пакетоформувальних машинах», «Структурний синтез вагових дозувальних пристроїв для в’язко-пластичних харчових продуктів».

Організаційний комітет висловив подяку доповідачам та їх науковим керівникам за змістовні доповіді й актуальні для сьогодення дослідження і побажав учасникам успішної реалізації їхніх наукових проєктів.

Leave a Comment