Міжнародний промисловий форум — найбільша промислова виставка в Україні, яка з 2005 року входить до переліку провідних світових промислових виставок, офіційно сертифікованих та визнаних Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії (UFI), що є найвищим рівнем світового визнання для виставки.

Міжнародний промисловий форум включає в себе спеціалізовані виставки у галузі металообробки, машинобудування та суміжних областей, а також насичену програму науково‑практичних конференцій, семінарів, презентацій учасників форуму. Учасниками виставки є провідні промислові підприємства України, близького та далекого зарубіжжя. Щорічно під час форуму презентуються новітні промислові технології, обладнання, інструмент, комплектуючі, послуги.

У рамках форуму були представлені спеціалізовані виставки:
– металообробка (металообробні технології, обладнання);
– укрВторТех (комісійна техніка, обладнання);
– укрЛитво (обладнання та технології для ливарного виробництва);
– укрЗварювання (технології, обладнання та матеріали);
– гідравліка та пневматика;
– підшипники (підшипники котіння та ковзання, вільні деталі: шарики та ролики, втулки стягувальні, технології, обладнання та інструмент для виробництва підшипників)
– укрПромАвтоматизація (автоматизація виробництва, автоматизовані системи управління технологічними процесами, автоматизація об’єктів промисловості)
– підйомно‑транспортне, складське обладнання
– зразки, стандарти, еталони, прилади (контрольно‑вимірювальні прилади, лабораторне та випробувальне обладнання, метрологія, сертифікація);
– безпека виробництва (засоби захисту, безпека робочої зони).

Даний захід відвідали викладачі кафедри МАХФВ Олександр Литвиненко та Юрій Бойко зі здобувачами третього курсу, що навчаються на кафедрі. Відвідувачі змогли детально ознайомитися з сучасним обладнанням та методами обробки матеріалів.

Також Юрій Бойко приймав учать у широкій агітаційній компанії на виставці, розповідаючи про наш навчальний заклад та запрошуючи до співпраці та відвідання Дня відкритих дверей університету.