Відбувся черговий Круглий Стіл кафедри Теплоенергетики та холодильної техніки Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого «Перспективи та сучасний стан підготовки фахівців-енергетиків», який зібрав більше 20 гостей. Серед яких були представники бізнесу, навчальних закладів та здобувачі ОС «Бакалавр» спеціальності 142 «Енергетичне машинобудування» освітньо-професійної програми «Холодильні техніка та технології»

Відкрив круглий стіл завідувач кафедри ТЕХТ Петренко В.П. з привітання всіх учасників заходу з успішним проходженням акредитації двох освітніх програм ОС «Магістр». Та проінформував присутніх про результати вступної компанії 2021 року.

Головним питанням що розглядалося на зустрічі було обговорення доцільності та можливості розширення змісту освітніх програм «Теплоенергетика та енергоефективні технології» та «Холодильні техніка та технології» вивченням особливостей сертифікацій BREEAM для ОС «Магістр» та енергомоделюванням будівель у програмі IES VE. З доповідями стосовно вказаних питань виступили доценти Пилипенко Олексій та Грищенко Роман, а також сертифікований BREEAM-аудитор Кривошеєв Максим. Озвучені питання викликали жвавий інтерес та довгу дискусію всіх присутніх на Круглому Столі. Проте одностайним рішенням учасників заходу було рекомендовано продовжувати роботу з інтеграції вказаних питань у навчальний процес та провести більш ґрунтовне обговорення можливостей та перспектив використання програми IES VE на науковому семінарі кафедри ТЕХТ після свят.

В заключному слові модератор заходу Пилипенко Олексій подякував присутнім за приділений час та привітав всіх з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим.