Кафедра гуманітарних дисциплін вітає доцентку Людмилу Приблуду з успішним завершенням Міжнародного наукового стажування!

Доцентка Людмила Приблуда успішно пройшла Міжнародне наукове стажування в режимі онлайн “Сучасні методи навчання та інноваційні технології у вищій освіті: європейський досвід та глобальні тенденції” в Університеті фінансів, бізнесу та підприємництва (VUZF) (Софія, Республіка Болгарія), що тривало із 19 березня до 31 травня 2021 р. Під час стажування філологиня ознайомилася з новітніми та інноваційними методами навчання, європейською практикою організації дистанційної форми навчання, одержала навички в застосуванні сучасних технологій та методологічного інструментарію у процесі наукової та педагогічної діяльності в умовах дистанційної роботи, принципами та можливостями процесів європейської академічної мобільності для здобувачів та викладачів.

Вітаємо та бажаємо нових професійних перемог