Сучасний споживач вимагає якісної безпечної харчової продукції, яка крім гарних смакових властивостей має привабливий зовнішній вигляд. Забезпечення цих властивостей харчових продуктів у більшості гарантує упаковка.

Враховуючи потребу виробників у фахівцях, які вміють спроектувати упаковку, створити цікавий привабливий дизайн, організувати процес пакування, кафедра машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв 4 роки тому розпочала підготовку фахівців за освітньою програмою “Комп’ютерні технології дизайну та виготовлення упаковки”.

А нині на кафедрі історична подія – перші студенти, що навчались за цією програмою, успішно захистили бакалаврські дипломні проекти.

Тематика проектів цікава – були розроблені дизайн і спроектовані сучасні упаковки для чаю, кави, молочної продукції та кондитерських виробів. Кожен випускник проаналізував стан ринку пакованої продукції та визначив, які саме питання потребують удосконалення. Спроектовані упаковки, крім привабливого вигляду, є зручними у використанні, забезпечують надійне тривале зберігання харчової продукції, її цілісність у процесі зберігання, і гарантують значний економічний ефект у разі їх впровадження у виробництво.

А отриманні знання із властивостей та дизайну упаковки, сучасного програмного забезпечення для створення упаковки і вирішення складних інженерних задач, особливостей законодавства і технічного регулювання у сфері пакування, маркетингу та інших важливих дисциплін дозволять нашим випускникам знайти гідну цікаву і творчу роботу, і забезпечать швидке кар’єрне зростання.