9-10 жовтня представники Навчально-наукового Інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С.Гулого  С.Блаженко та Ю.Вересоцький прийняли участь у щорічній конференції «ЗМІНИ. ІННОВАЦІЇ. УСПІХ», присвяченій питанням модернізації технологій в сфері машинобудівного проектування та виробництва, освіти,  впровадження компонентів Індустрії 4.0 в машинобудівній галузі України.

Тематика доповідей загальною назвою «Колекція простих рішень складних завдань в проектуванні і виготовленні виробів» була орієнтована на демонстрацію рішень Autodesk для аналізу виробничих процесів, проектування, розрахунків, виготовлення виробів, як стандартними методами, так і з використанням «хмарних» сервісів .

Своїм досвідом використання технологій Autodesk в області машинобудування,  систем розробки і промислового виробництва виробів Product Design & Manufacturing Collection поділился представники провідних українських підприємств ДКБ «Південне» (Дніпропетровськ), ДП «Іскра» (Запоріжжя), ТОВ ПТКІ «Укркраненерго» (Харків).

Найважливішим аспектом впровадження нових технологій є підготовка фахівців, що володіють знаннями сучасних 3d САПР . Тож у своїх доповідях «Програмна продукція Autodesk в університетській освіті» та «Системи інженерного аналізу від компанії Autodesk – Simulation CFD, Nastran» директор ННІТІ С.Блаженко поділився двадцятирічним досвідом підготовки інженерів по системам AutoCAD, Inventor, Simulation CFD, Nastran.

Результатом стало жваве обговорення аспектів освітнього процесу, актуальності якісної підготовки сучасних кадрів для всіх галузей промисловості та перспектив впровадження сучасних адитивних технологій генеративного дизайну, візуалізації і віртуальної реальності.

Результатом зустрічі директора ННІТІ Сергія Блаженка з директором розвитку бізнесу в Східній Європі Генадієм Молодецьким стало досягнення домовленості з розвитку існуючи та започаткування нових освітніх програм на базі програмних продуктів фірми Autodesk.