Літо… Для когось пора відпусток, а для когось підсумкові випробування.

Розпочалися захисти кваліфікаційних робіт бакалаврів спец. 141 “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”.

З 15 по 18 червня 2020 року на кафедрі електропостачання і енергоменеджменту пройшли захисти бакалаврських кваліфікаційних робіт.

Вперше в історії кафедри, викладачі та їх підопічні зібралися не в улюбленій просторій аудиторії, а кожен біля свого екрану електронного гаджету. Так-так, цьогоріч захисти відбувалися онлайн у форматі відеоконференції з використанням платформи Zoom. До складу комісії увійшли професор, к.т.н. Шестеренко Володимир Євгенович, ст. викладач Ізволенський Ігор Євгенович, асистент кафедри Литвин Ірина Юріївна, очолив комісію завідувач кафедри, професор, д.т.н. Балюта Сергій Миколайович. Окремими гостями захисту були звичайно наші викладачі і керівники здобувачів професор Серьогін Олександр Олександрович, доценти Чорний Юрій Аркадійович, Замулко Анатолій Ігорович та Куєвда Юлія Валеріївна.

Після побажання успішного захисту, комісія заслухала дипломні проекти та роботи своїх вихованців. Здобувачі постаралися та створили яскраві презентації, щоб представити свої труди. Поряд з офіційними кресленнями та схемами, ми побачили чудові різнокольорові слайди, за допомогою яких здобувачі оформили вирішення спецпитання своїх дипломів.

Захисти пройшли у теплій і невимушеній обстановці, а наші випускники показали всі свої знання та вміння у вирішенні питань проектування цехової мережі промислових підприємств. Окремою «родзинкою» були теми кваліфікаційних робіт, розроблені здобувачами під керівництвом професора Серьогіна О.О., адже ці роботи були присвячені використанню альтернативних джерел енергії в Україні.

Рішенням комісії усі здобувачі отримали заслужені оцінки, а наші відмінники Жовтюк Валентина, Корнієнко Владислав, Соловйов Олександр та Шевченко Андрій підтвердили свої відмінні знання та заслужено отримають червоні дипломи.

Ми горді за наших новоспечених))) фахівців, вітаємо їх з присвоєнням освітнього ступеня “бакалавр”, бажаємо їм підкорення нових вершин у професійній сфері та вдалого вступу в магістратуру!