Нещодавно в стінах Національного університету харчових технологій  відбулася презентація конкурсу-фестивалю Інженерних Талантів «Future of Ukraine 2020» .

Асоціація ректорів вищих навчальних закладів України та Благодійний Фонд імені Святого Володимира проводять Третій Всеукраїнський фестиваль інженерних талантів «Future of Ukraine 2020» за участю компаній «Прогрестех-Україна», «Тукана Інжиніринг Україна», «Боїнг Україна».

Головною метою фестивалю є сприяння розвитку інженерної освіти, популяризації інженерної професії, пошуку, заохочення та підтримки творчої, талановитої молоді, яка планує пов’язати своє майбутнє з інженерною діяльністю.

На презентації програми зібралося багато зацікавлених студентів технічних спеціальностей, а саме Навчально-наукового інженерно-технічного інституту, з метою послухати опис програми та її структуру.

Основне, що потрібно знати:

• учасником Фестивалю може бути студент ЗВО, що здобуває вищу освіту за ступенем бакалавра або магістра за інженерними спеціальностями;
  • мати достатню підготовку з фізики, математики, ІТ та англійської мови, а також знання та навички, що дозволять працювати над інженерним проектом.

Участь у Фестивалі передбачає три тури.

Першим кроком є реєстрація на офіційному сайті програми і вже через місяць відбудеться перший етап  конкурсу – он-лайн тестування, де перевірять знання з механіки, математики, фізики та хімії.

Після першого етапу, другим – буде вирішення інженерних завдань.

Ввійшовши в фінал і здобувши перемогу головним призом буде поїздка на завод «Боїнг» у місті Сіетл, США.

Після презентації фестивалю перед студентами виступив  керівник програм і проектів підготовки та підвищення кваліфікації персоналу «Прогресстех-Україна» Максим Гладских, компанії яка реалізує комплекс програм дуального навчання й соціально-освітніх проектів із метою розвитку української інженерної школи та підтримки талановитої молоді.