15-16 вересня в Дніпрі на території парку розваг «Лавина» пройшов третій фестиваль «Interpipe TechFest». Його головна мета – сприяти популяризації інженерії, техніки і технологій, зокрема й нової спеціальності – мехатроніки. Організатор фестивалю, велика металургійна компанія «Interpipe», уже відчула на собі проблему зниження суспільного інтересу до технічних спеціальностей та інженерії, і розуміючи критичні наслідки для наукомісткої промисловості, в рамках фестивалю провела змагання «Mechatronic Battle» в чотирьох лігах – серед команд шкіл, коледжів, студентів та підприємств України.

Організатори фестивалю спільно з компанією «Festo» запросили для підготовки, проведення й суддівства змагань з компетенції мехатроніка в студентській та промисловій лігах призерів та переможців змагань «Мехатроніка в машинобудуванні», студентів Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С.Гулого Десюка Володимира, Глущенка Івана, Ткачука Андрія та професора кафедри мехатроніка та пакувальна техніка, керівника команди чемпіонів змагань World Skills Ukraine Миколу Якимчука. Протягом двох днів, перед початком змагань, студенти проводили майстер класи для команд підприємств України та вузів дніпровського регіону, як відвідали більше 40 учасників. Майстер-класи проходили в навчальному центрі заводу «Interpipe» на обладнанні компанії «Festo».

Під час проведення фестивалю студенти НУХТ надавали командам допомогу стосовно роботи стендів, а також прийняли учать в роботі журі змагань у відповідних номінаціях.

В черговий раз студенти Національного університету харчових технологій продемонстрували високий рівень підготовки в напрямку інженерії та підтвердили лідируючі позиції університету з мехатроніки.

Вітаємо команду організаторів зі вдалим завершенням фестивалю та бажаємо подальших творчих здобутків.