28 травня 2019 року студенти 3 курсу разом з викладачами кафедри електропостачання та енергоменеджменту відвідали підстанцію «Університетська», що належить ПрАТ «ДТЕК Київські електромережі».

Екскурсія на підстанцію була проведена з метою ознайомлення студентів з сучасним обладнанням підстанції компанії та можливістю продовжити навчання в університеті за програмою дуального навчання. Студентам розповіли про основні напрямки роботи на підприємстві та про можливості поєднання навчання у ВУЗі з офіційним працевлаштуванням у компанії заради здобуття практичного досвіду в сфері енергетики.

Цікаві розповіді про компанію, які були підкріплені яскравою презентацією, та знайомство з сучасним оснащенням підстанції, яке провів випускник нашої кафедри, не залишили серця майбутніх інженерів-електриків байдужими. Всі залишилися задоволеними побаченим та почутим, а деякі, навіть вже на цьому етапі, вирішили спробувати свої сили з участю у програмі дуального навчання.