Студенти ННІТІ ім. акад. І.С. Гулого в черговий раз підтвердили високий рівень знань та технічну підготовку зі спеціальності «Галузеве машинобудування».

Протягом останніх п’яти років один з провідних технічних ВНЗ України – Сумський державний університет є базовим для проведення другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських науково-дослідних робіт. Серед представників багатьох навчальних закладів, де машинобудування є провідною фаховою дисципліною, традиційно беруть участь і наші студенти.

Приємно відмітити, що вони вже втретє одержують призові місця. Ось і в цьому році Андрій Горайчук одержав Диплом ІІІ ступеня за виконану студентську наукову роботу з понад сорока, поданих на конкурс (керівник – проф. Олександр Литвиненко).

Це свідчить не лише про зацікавленість студентів в отриманні знань, які завжди знадобляться в подальшому, але і про належний рівень викладання на кафедрі обладнання харчових та фармацевтичних виробництв профільних технічних дисциплін.

Бажаємо Андрію Горайчуку,як і іншим студентам нашого Інституту успіхів в навчанні,науковій та трудовій діяльності.

Запрошуємо абітурієнтів до навчання в ННІТІ ім. акад. І.С. Гулого, де ви зможете одержати сучасні знання, за допомогою яких знайти достойне місце в подальшій забезпеченій кар’єрній діяльності, адже фахівці машинобудівної галузі з кожним рокомнадзвичайно необхідні промисловості України.

Дирекція ННІТІ