Навчально-науковоий інженерно-технічний інститут ім. акад. І.С.Гулого прийняв участь в масштабному заході – «День відкритих дверей», який відбувся 5 жовтня в стінах Національного університету харчових технологій.

Сотні випускників шкіл та коледжів зібралися в стінах нашого навчального закладу з метою ознайомлення з умовами вступу та навчання

Викладачі та студенти ННІТІ підготували цікаву і насичену програму підготували для відвідувачів. Так, окрім  виставки в центральному холі, до уваги гостей було кейси  запропоновано майбутніх професій- низка майстер-класів на будь-який смак:

Майбутні абітурієнти також ознайомилися з матеріальною базою інституту, викладацьким складом та освітніми програмами підготовки фахівців. Відвідувачі цікавилися сучасними методами комп’ютерного проектування та науково-технічною творчістю студентів.

Тож запрошуємо випускників шкіл, технікумів та коледжів до навчання в Навчально-науковому інженерно технічному інституті ім. акад. І.С.Гулого Національного університету харчових технологій.