Для забезпечення проведення успішної вступної кампанії 2020 року викладачі НУХТ проводять профорієнтаційну роботу, беруть участь у різноманітних інформаційно-просвітницьких заходах.
З початком нового навчального року у різних регіонах України місцевими центрами зайнятості проводяться Ярмарки професій, Дні кар’єри – зустрічі учнів випускових класів загальноосвітніх середніх шкіл, ліцеїв, коледжів з представниками ВУЗів.
На одному з таких заходів, організованому Васильківською міськрайонною філією Київського обласного центру зайнятості, що відбувся 9 жовтня 2019 року у приміщенні Васильківського професійного ліцею, побували викладачі нашого університету. Навчально-науковий інженерно-технічний інститут ім. акад. І.С. Гулого представляла асистент кафедри електропостачання та енергоменеджменту Литвин Ірина Юріївна.
День кар’єри відвідали учні з 15 навчальних закладів, що навчаються у школах міста Василькова та району.
Завдяки яскравим змістовним інформаційним проспектам, що розробили викладачі кафедр університету, присутні мали змогу ознайомитися з освітніми програмами нашого навчального закладу. Жодне запитання гостей заходу не залишилося без відповіді.
Особлива подяка організаторам цього заходу за гостинність та можливість ознайомити випускників шкіл з багатою географією спеціальностей нашого університету, зокрема ННІТІ ім. акад. І.С. Гулого.
Найприємніше було бачити осяяні обличчя юних відвідувачів, які з нашої допомоги, стали на крок ближче до майбутньої професії.
Сподіваємося наші старання не пройдуть марно!