03 грудня 2020 р. професорка Надія Левицька та доцентка Людмила Приблуда провели онлайн-зустріч з учнями випускних класів ЗОШ № 9 м. Києва на тему «Чому для навчання потрібно обрати саме Національний університет харчових технологій». Мета заходу – популяризація спеціальностей інститутів та факультетів НУХТ. Учням, які перебували на навчанні в школі відповідно до своєї зміни, всі матеріали демонструвалися через відеозв’язок на інтерактивну дошку. Інші учні долучалися до онлайн-зустрічі на Zoom із домівок. Загалом до заходу долучилося понад 75 випускників, з-поміж яких були і їхні батьки.

Професорка Надія Левицька ознайомила учнів з історією НУХТу, розповіла про переваги навчання саме в нашому університеті. Учні одержали всю необхідну інформацію щодо вступу, ознайомилися з інформаційними матеріалами. Повідомила про День відкритих дверей, що має незабаром відбутися, на якому учні матимуть змогу глибше ознайомитися зі спеціальностями, що пропонують інститути та факультети університету.

Доцентка Людмила Приблуда більш детально ознайомила випускників зі спеціальностями Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І. С. Гулого. Учні з цікавістю слухали про перспективність інженерно-технічного напрямку підготовки сучасних фахівців.

Зустріч була креативною, учні виявили неабияку цікавість до спеціальностей, задавали багато запитань, що стосувалися особливостей навчального процесу, майбутнього працевлаштування, проходження практики й, одержавши на них відповіді, лишилися задоволеними від спілкування.

Висловлюємо щиру подяку директорові школи Кучук Світлані Юріївні за надану можливість проведення онлайн-зустрічі з випускниками.