31 травня 2019 року студентів 3 курсу кафедри електропостачання та енергоменеджменту запросили на екскурсію в Академію ДТЕК.

Це вже друга зустріч студентів з представниками компанії, яка була не менш цікавою, ніж попередня.

Мета даної зустрічі – показати як цікаво в житті людини може поєднатися робота і дозвілля, розвиток та гра.

Академія зустріла нас  екскурсією по приміщеннях будівлі, які зачарували незвичним інтер’єром та неординарними рішеннями дизайну (чудернацькі світлові конструкції, кафе , в якому зі стелі ростуть живі квіти, «живі» стіни, повністю оздоблені вазонами зелених папоротників та ліан тощо).

Далі, в одному з конференц-залів Академії, студенти продовжили знайомство з програмою дуального навчання та способами розвитку професійних якостей у працівників компанії. Директор Департаменту з охорони праці Петро Возний (до речі, випускник нашої кафедри) на особистому прикладі розповів як добитися успіху в кар’єрі та житті.

Усі теоретичні знання були підкріплені практичними іграми, які дозволили студентам побачити силу згуртованості та корпоративного духу. Студенти мали змогу розкрити свої креативні здібності та позмагатися між собою, весело провівши час.

 Наостанок представники компанії показали їхню гордість – віртуальний тренажер, який дозволяє закріпити знання правил техніки безпеки в електроустановках.

Дякуємо представникам компанії ДТЕК за яскраву, змістовну, цікаву, креативну та пізнавальну подорож по Академії.